Yerel Yönetim ve Gençlik Forumuna Ev Sahipliği Yaptık

Hatay Akademik Meslek Odaları Koordinasyon Kurulu ve Hevesli İnsan Bilim Atölyeleri işbirliği ile Akdeniz Defne Evimizde düzenlediğimiz “Yerel Yönetim ve Gençlik” adlı forumda; Defne’de genç olmaktan bilim sanata, gençlerin yerel yönetime katılım ve beklentilerinden, insan merkezli sosyal belediyeciliğe kadar çeşitli konularda gerçekleşen söyleşiye ev sahipliği yaptık.

Gençlik Kültür ve Sanat Evi Karikatür Kursumuz Uluslararası Karikatür Yarışması’nda Finalde

Anadolu Üniversitesi Turizm Fakültesi Prof.Dr.Nazmi Kozak’ın öncülüğünde düzenlenen “Uluslararası Karikatür Yarışması’nda finale kalarak bizleri gururlandıran Gençlik Kültür ve Sanat Evi Karikatür Öğretmenimiz İlker Mansuroğlu ile Karikatür Sınıfı öğrencilerimiz Sevim Arslan Balcı, Pınar Aşkar, Selda Güvercinci ve İklim Eskiocak’ı gönülden tebrik ediyoruz.

Gençlik Kültür ve Sanat Evi Karikatür Sınıfı Öğrencimizden Büyük Başarı

Anadolu Üniversitesi Turizm Fakültesi Prof. Dr. Nazmi Kozak’ın öncülüğünde düzenlenen “Uluslararası Karikatür Yarışması Turizm Karikatürleri (Geçmişten Bugüne)” adlı karikatür albümüne girmeye hak kazanan Gençlik Kültür ve Sanat Evi Karikatür Sınıfı öğrencimiz Eylem Şehla’yı gönülden tebrik ediyoruz.

X