Akdeniz Mutfakları Etkinliği

Hatay valiliğince düzenlenen Akdeniz Mutfakları etkinliğinde stant açılmış, stantın tanıtım tefriş ve tanzimi müdürlüğümüzce yapılmıştır. Yine aynı etkinlik kapsamında İngilizce-Türkçe broşürler yaptırılmış, belediyemizin tanıtımına yönelik halka dağıtılmak üzere tişört, şapka, bez çantalar yaptırılmıştır.

Yeni Yılda Dekoratif Aydınlatma

Yeni Yılda meydanlarımızın ve alanlarımızın dekoratif aydınlatması ve halkımızın yeni bir yıla daha güzel girmesi için aydınlatma perdeleri ve ışıklı yeni yıl kutlama panoları satın alınmış 4 alanımızın dekoratif aydınlatması sağlanmıştır.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde bayan personellerimize ve ziyarette bulunulacak yerlerde çalışan bayanlara yönelik 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ile ilgili armağanlar verilmesi sağlanmıştır.

19 Ekim Muhtarlar Günü

19 Ekim Muhtarlar Günü münasebetiyle ilçemizdeki Muhtar ve ailelerine Belediyemiz adına dayanışma yemeği düzenlenmesi sağlanmıştır.

Meme Kanseri ile İlgili Bilgilendirme Toplantısı

Belediyemizin ev sahipliğinde Tavla Mahallemizde Defne Kent Konseyi Kadın Meclisi ile Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Öğrencileri Birliği’nin Meme Kanseri ile ilgili gerçekleştirdikleri kamuoyunu bilgilendirme toplantısının organizasyonu yapılmıştır.

Yazar Burhan Günel Sempozyumu

Yazar Burhan Günel ‘in Öykü,Roman, Deneme türündeki yapıtlarının; edebi, düşünsel ve siyasal açıdan değerlendirileceği bir sempozyumun hazırlanması, sempozyuma katılacak olan Akademisyenlerin ve katılımcıların ağırlanması, kentimizin gezdirilmesi, sempozyumun tanıtımının yapılması, yerinin kiralanması için gerekli çalışmalar yapılmıştır.

X