Başkentte Hatay Günleri Etkinliği

Başkentte Hatay günleri etkinliğine Belediyemiz adına katılım gösterilmiş, Defne ilçesinde üretilen ürünlerin tanıtım ve teşhiri yapılmıştır. Yine aynı etkinlik kapsamında ilçemizle ilgili olarak tanıtımına yönelik İngilizce- Türkçe broşürler hazırlanmıştır.

Defne Kent Konseyi

Defne Kent konseyinin toplantılarına belediye adına katılınmış, ortak projeler geliştirilmesine katkı sağlanmıştır.

Cumhuriyet İçin Pedal Çeviriyoruz

Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında halk ve bisiklet kulübüyle birlikte cumhuriyet bisiklet turu etkinliği düzenlenmiştir. Bu etkinlik kapsamında tanıtıcı broşür, afiş, tişört yaptırılmıştır.

Halk Toplantıları

Halkın sorunlarını dinlemek, çözümyollarını halkla birlikte üretmek üzere birçok mahallede halk toplantıları düzenlenmiştir.

Defne Bülten Dergisi Sayı 2

Belediyemizin faaliyet ve hizmetlerinin kamuoyu ile paylaşılmasını sağlamak üzere Defne Bülten adında 72 sayfadan oluşan bülten hazırlanmış ve kamuoyuna dağıtılması sağlanmıştır.

Okullar Hayat Olsun Projesi

Okullar hayat olsun projesi kapsamında Belediye Başkanımızla birlikte Defne de toplam 50 okul ziyaret edilmiş, okul yönetici öğretmen ve okul aile birlikleriyle birlikte sorunlar ve belediyenin yetki alanı çerçevesindeki çözümler görüşülmüştür. Yapılan Her ziyaretin raporlaması ve ilgili müdürlüklere iletilmesi müdürlüğümüzce sağlanmıştır.

Akdeniz Kadın Kültür Evi Açılış

Akdeniz Mahallesinde el sanatları dersleri vermek üzere halk eğitim müdürlüğü bünyesindeki eğitmenlerin kurslarına ev sahipliği yapacak olan Defne Belediyesi Akdeniz Mahallesi kadın kültür ve sanat evinin açılış töreni müdürlüğümüzce yapılmıştır.

1. Defne Belediyesi Futbol Turnuvası

Müdürlüğümüzce Defneliler arasında sosyal ilişkilerin ve iletişimin arttırılması ve spora yapmaya özendirilmesi amacıyla Defne Belediyesi Futbol turnuvası düzenlenmiştir.

X