DEFNE BELEDİYESİ YAZ SPOR OKULLARI BAŞLADI

  DEFNE BELEDİYESİ YAZ SPOR OKULLARI BAŞLADI GELECEĞİN YILDIZLARI DEFNE’DE PARLAYACAK Defne Belediyesi, gelecek nesillerin spor ile iç içe yaşaması ve ilçeden başarılı sporcuların yetişmesi için çalışmalarını sürdürüyor. Her yıl geleneksel hale gelen Defne Yaz Spor Okulları, bu sene de Defneli çocuklardan büyük ilgi görerek başladı. YAZ OKULLARINA BİN 800 ÇOCUK BAŞVURDU Yüzme, basketbol, futbol […]

Kadın Futbolcularımıza Tam Destek

Türkiye Kadınlar 3. Ligte; Urfa Gençlik ve Spor’u deplasmanda 2-1 mağlup eden Defne Belediyemiz bünyesine dahil ettiğimiz Tavla Gençlik ve Spor Kadın Futbol takımımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Semihe Mehmet Karaali Ortaokulumuzdayız

Eğitim yuvalarımızı sıklıkla ziyaret ederek ihtiyaçları tespit ediyor, öğrencilerimizin daha rahat koşullarda eğitim öğretim görmelerini istiyoruz. Semihe Mehmet Karaaali Ortaokulu ziyaretimizde öğrencilerimizle bir araya gelerek taleplerini dinledik.

Muhtarlarımızla Omuz Omuza Çalışıyoruz

İlçemizin güzide muhtarları ve birim müdürlerimizle bir araya gelerek Defnemizin sorunları ve ihtiyaçları hakkında konuştuk. İlçemizi güzel hizmetlerle buluşturmayı ortak amaç edindiğimiz muhtarlarımızla çözüm odaklı fikir alışverişlerimiz devam edecektir.

X