Sümerler Mahallesi Zabıta Denetimleri

55-Yasemin Apartmanı          Mehmet Uygun                      : Filtre temizliği ve bakımı için gerekli uyarı                                                                                                yapılmıştır.

56-Mehmet Çankaya Apt.     Derman Kababıyık                 : Filtre temizliği ve bakımı için gerekli uyarı                                                                                                yapılmıştır.

57-İnal Apartmanı                  Mithat Elit                              : Filtre temizliği ve bakımı için gerekli uyarı                                                                                                yapılmıştır.

58-Yalçın Apartmanı             Gülay Mansuroğlu                 : Filtre temizliği ve bakımı için gerekli uyarı                                                                                                yapılmıştır.

59-Yağmur Apartmanı           İsmail Çelik                            : Filtre temizliği ve bakımı için gerekli uyarı                                                                                                yapılmıştır.

60-Necdet Miskioğlı Apt.      Gamze Seferoğlu                   : Filtre temizliği ve bakımı için gerekli uyarı                                                                                                yapılmıştır.

61-Behiç Apartmanı               Selahattin Yurt                       : Filtre temizliği ve bakımı için gerekli uyarı                                                                                                yapılmıştır.

62-İster Apartmanı                 İbrahim Yüce                         : Filtre temizliği ve bakımı için gerekli uyarı                                                                                                yapılmıştır.

63-Yavuz Apartmanı             Nihat Batman                         : Filtre temizliği ve bakımı için gerekli uyarı                                                                                                yapılmıştır.

64-Elisa Apartmanı                Ünal Bulgurcu                        : Filtre temizliği ve bakımı için gerekli uyarı                                                                                                yapılmıştır.

65-Defne Doyum Döner        İbrahim Yılmaz                      :Hijyen ve filtre temizliği ve bakımı için uyarı                                                                                            yapılmıştır.

66-Unlu Mamülleri                 Mehtap Gümüş                      : Hijyen ve filtre temizliği ve bakımı için uyarı                                                                                           yapılmıştır.

67-Güneyler Kebap                Güven Kart                            : Hijyen ve filtre temizliği ve bakımı için uyarı                                                                                           yapılmıştır.

68-Modern Ekmek Fab.         Sami Barutçu                         : Hijyen ve filtre temizliği ve bakımı için uyarı                                                                                           yapılmıştır.

69-Emengen Pizza                                                                :Hijyen ve filtre temizliği ve bakımı için uyarı                                                                                            yapılmıştır.

Bir de Bunlar Var...