Turunçlu Mahallesi Zabıta Denetimleri

45-Ayabaktı Fırını                  Hasan Ayabaktı                     : Filtre ve hijyen için gerekli uyarılar yapıldı.

46-Yılmaz Kardeşler Fırın                                                    : Filtre ve hijyen için gerekli uyarılar yapıldı.

47-Öz Hatay Kasabı              Hikmet Topaloğlu                  : Filtre ve hijyen için gerekli uyarılar yapıldı.

48-Turunçlu Organizasyon                                                    : Filtre ve hijyen için gerekli uyarılar yapıldı.

49-Rüzgarın Yeri                   Mehmet Ali Gülbahar             : Filtre ve hijyen için gerekli uyarılar yapıldı.

    (Kebap Ve Pişirim Yeri)

50-Yeni Usta Fırını                                                               : Filtre ve hijyen için gerekli uyarılar yapıldı.

51-Ekin-Naz Apt.                  Ferit Özdemir(yönetici)          :Filtre temizliği ve bakımı için gerekli uyarı                                                                                      yapılmıştır.

52-Nebil Özer Apt.                Serkan Yoğurtçuoğlu              :Filtre temizliği ve bakımı için gerekli uyarı                                                                                      yapılmıştır.

53-Meryem Özer Apt.            Meryem Özer                         : Filtre temizliği ve bakımı için gerekli uyarı                                                                                                               yapılmıştır.

54-Aşiyan Sitesi(1-4)             Kemal Akdemir                     : Filtre temizliği ve bakımı için gerekli uyarı                                                                                                              yapılmıştır.

Bir de Bunlar Var...